Zdravé hranice v digitálním světě dětí

Dodávám ženám
digitální sebejistotu

Víte, jak pomoci svým dětem stanovit zdravé hranice v digitálním světě? Podívejte se na záznam z webináře a získejte užitečné tipy od odborníků na téma bezpečného a zdravého používání technologií. Záznam webináře je určen rodičům dětí ve věku 6 až 15 let.

Webinářem vás provede zkušená psycholožka Tereza Odstrčilová a Google Certified Trainer for Digital Wellbeing Markéta Ubíková.

Prakticky, srozumitelně a lidsky.

PRAKTICKY

SROZUMITELNĚ

VĚDOMĚ

Zdravé hranice v digitálním světě dětí

 • Tento webinář kromě teorie obsahuje plno praktických tipů a doporučení, které můžete s dětmi hned aplikovat. Během webináře se naučíte:
 • jaký vliv mají digitální technologie na zdraví a vývoj vašich dětí,
 • jak komunikovat s dětmi o digitálním světě,
 • jak stanovit zdravé hranice v digitálním světě dětí,
 • jak vybrat a nastavit aplikaci rodičovské kontroly,
 • jak zvýšit bezpečnost vašich dětí v online světě (bezpečnostní minimum).
 • Webinář vás provede zkušená psycholožka s osmiletou praxí a matka třech dětí Tereza Odstrčilová a digitální koučka a lektorka digitálních dovedností Markéta Ubíková, která za devět let svého působení proškolila už tisícovky lidí v oblasti digitálních technoligií. Markéta je také matkou dvou dětí a v roce 2023 získala Google Certified Trainer for Digital Wellbeing.
 • Společně s Terezou jsme proškolily (online i naživo) už stovky rodičů. Mezi naše klienty patří školy, mateřská a rodičovská centra, ale i společnosti jako je Škoda Auto, TMobile nebo UniCredit Bank

O záznamu webináře s Markétou

 • Kolik záznam webináře stojí?
  550 Kč
 • Co je v ceně záznamu webináře?
  Přístup k záznamu 2 h webináře na dobu 90 dní,
  prezentace s odkazy.
 • Jak získám záznam webináře?
  Po zaplacení webináře vám příjde potvrzovací email.   Prosím zkonrolujte si složku Spam ve své emailové schránce. Občas to tam spadne :-/
 • Co najdete v potvrzovacím mailu?
  Najdete tam vaše přihlašovací jméno a heslo do členské sekce webu. Po přihlášení budete mít k dispozici záznam z webináře.

 • Zajímá vás s záznamu webináře ještě něco?
  Napište mi na marketa@smartzena.cz

O Markétě

„Pomáhám lidem používat moderní nástroje pro usnadnění práce. Ukazuji jim, jak zacházet s počítači i chytrými telefony efektivně, mít k nim zdravý vztah a získat víc času a pohody. Mými konzultacemi a kurzy prošlo téměř desetisíc lidí, uvidím se i s vámi?”

Markéta Ubíková
digitální koučka a lektorka
Google Certified Trainer 2021, 2022, 2023, 2024

Reference

Markéta přitáhla moji pozornost svým pojetím digitálního minimalismu. Díky setkání s ní jsem lépe porozuměla digitálnímu světu, poznala nástroje, které mi zpřehledňují a urychlují práci na PC, organizaci složek i komunikaci. Díky tomu jsem si vytvořila dobrý vztah k technologiím, které jsem před tím odsuzovala a bránila se jim. A když teď rozjíždím podnikání, pomáhá mi vytvořit si jednoduchý, propojený, systém, který funguje a šetří můj čas.

Míša Křivonožková
majitelka a provozovatelka
Kamenný potok

Markétu znám asi od roku 2015, kdy jsem se účastnila jejího kurzu Smart žena. Přestože každý den pracuji s počítačem a mobilem, tak spousta IT triků mi stále unikala. Na kurzu jsem se naučila užitečné vychytávky pro každodenní práci.

Markéta je moc fajn holka a je pro mě podnikatelskou inspirací. A proto, když jsem začala přemýšlet o přechodu na Google Workspace, bylo pro mě jasnou volbou oslovit ji. Bylo pro mě důležité spolupracovat s někým, kdo je mi sympatický, s někým, s kým mám již osobní zkušenost, a s někým o kom slyším jen pozitivní ohlasy na jeho práci.

Přechod na Google Workspace jsem společně s jejím kolegou Ondřejem Krupou zvládla na jedničku. Markéta je ve své práci skvělá. Dokáže velmi dobře rozpoznat, co přesně potřebujete, a tím navrhnout a přizpůsobit službu na míru. Mohu ji vřele doporučit.

Ing. Alena Nováková
ÚČETNICTVÍ | MZDY A DANĚ | DAŇOVÁ EVIDENCE
www.alenanovakova.cz

Markétu obsazujeme pravidelně na kurzech pro veřejnost i pro firmy už roky. Na kvalitu jejích kurzů je vždy absolutní spoleh - ať už jde o obsah, její způsob vyjadřování, tak o komunikaci kolem organizace. I složitější téma dokáže podat lidsky, jednoduchou češtinou tak, aby mu rozuměli opravdu všichni. To podle mě svědčí o tom, že látce opravdu rozumí i do hloubky. Je vždy ochotná jít o krok dál, pokud je třeba rozšířit už hotové materiály nebo předat účastníkům a účastnicím další zdroje k probíranému tématu. Spolupráce s ní je pokaždé radost!

Barbora Bühnová
spoluzakladatelka a Governing Board Member
Czechitas

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.