Reference

Nikdy bych nevěřila, že pocit voňavě uklizené skříně nebo špajzu zažiju i u počítače! Konzultace s Markétou mi tenhle pocit vážně dala, ometly jsme nánosy prachu a pavučin v podobě věcí, kterých jsem se bála, protože jsem jim nerozuměla. Ukázala mi, jak smysluplně propojit mobil a počítač, a ve kterých oblastech je používat jako efektivní nástroj komunikace, plánování, shromažďování a vytváření dat. Odjížděla jsem s novými nástroji, poučena jak s nimi pracovat. Dokonce s pocitem, že se těším, až si sednu za počítač a úklid dokončím! Vřele doporučuji všem, kdo se u počítače necítíte jako ryba ve vodě.

Markéta Wernerová
porodní dula

Digitální úklid jsem absolvovala dvakrát. Poprvé, když jsem cítila, že mi v digitální sféře po osmi letech doma s dětmi ujel vlak. Nechala jsem si poradit, jak efektivně užívat zdánlivě obyčejnou věc - e-mailovou schránku. Začala jsem využívat nový účet u Google a všechny jeho funkce. Podruhé jsme se s Markétou sešly, abychom lépe nastavily komunikaci uvnitř naší školy. Trochu to bolelo, protože jsme museli změnit uvažování. Digitální úklid nám zjednodušil práci a ušetřil spoustu času.

Tereza Sládečková
ředitelka lesní mateřské školy

Lesní školka Vrabčí hnízdo Ludgeřovice

Přiznám se, nemám ráda počítace ani mobily. Za pokrok, který během mého života nastal jsem ráda, ale vztah k digitálním technologiím mám stále odtažitý. Šťastnou náhodou mi v mé bezradnosti používat počítač nejen jako lepší psací stroj pomohla právě Markéta. Oddělila nás s mužem od jednoho starého pomalého notebooku. Oživila mi nový počítač, nastavila nový mobil i facebookový profil, kde mě naučila se pohybovat. Také si už nemusím pamatovat různá hesla, protože si je za mě pamatuje počítač. V používání digitálních technologií jsem celkově o trochu víc samostatnější.

Ilona Koťátková
psycholožka a psychoterapeutka

U Markéty jsem byla na Digitálním úklidu, protože jsem se začala ztrácet ve všem, co používám. Mobil, počítač, aplikace, emaily a už jsem sama cítila, že by bylo dobré, abych zefektivnila to, co nejvíce používám a “uklidila” vše ostatní, co mi jen krade čas nebo nepoužívám správně. S Markétou jsem se cítila opravdu velmi dobře, odpověděla na každý můj dotaz a pomohla mi se vším, co jsem potřebovala vyřešit. Dala mi další dobré tipy na aplikace nebo google rozšíření. Pokud máte pocit, že něco co v digitálním světě děláte špatně, nebo Vás něco zdržuje a říkáte si, že je určitě jiná cesta, tak Markéta tuto cestu zná. Vřele všem tuto službu doporučuji. Já sama si to za čas určitě zopakuji. 

Veronika Pokorná
Majitelka eshopu Vavito.cz

Naši zaměstnanci si Markétu oblíbili pro její srozumitelný a vstřícný výklad a ukázky různých možností a "vychytávek", které nabízejí nástroje Google Workspace. Nyní i méně počítačově zdatní kolegové dokážou efektivně využívat Gmail, Kalendář, Sdílené disky, a myslím, že díky Markétiným školením to neberou jen jako nutné zlo, ale dokonce je práce v Google prostředí i baví.

Martina Štastná
Vedoucí sekretariátu, Národní filmový archiv

Jsme malé architektonické studio a s Markétou jsme zatím absolvovali dvě online školení (Gmail a Google Kalendář). Každé školení bylo velice přínosné a pomohlo nám efektivněji pracovat s Google Workspace. Markéta má skvělou schopnost udržet Vaší pozornost i přes to, že délka školení je 3 hodiny. Její podání je velmi srozumitelné a dokáže ihned reagovat na veškeré dotazy. Těšíme se na další školení Google Disk.

Kateřina Bednářová
office managerka

Ve své práci i životě mám ráda strukturu, systémy, pravidla, procesy. Neuměla jsem to ale takto nastavit ve svém digitálním světě a s více projekty jsem měla pocit, že mi aplikace a všechny mé mailové schránky neslouží efektivitě, možná mě to někdy i brzdilo. Markét mi v tom pomohla udělat pořádek a systém, ukázala, jak být efektivní i v digitálním světě. Nicméně to není vše! Ukázala mi taky přístup k organizaci práce/projektů, který využívám i mimo práci s notebookem a telefonem.

Kateřina Sovová
HR managerka

Markéta nás navedla na úspěšnou cestu digitalizace. Kdo se v mém týmu bránil, díky Markétině přístupu elegantně a sebevědomě vykročil k seberozvoji. Je úžasné mít po boku expertku zaměřenou na efektivní řešení.

Lenka Vonka Černá
ředitelka
Dobrovolnické centrum, z.s.

Pro digitální úklid jsem se rozhodla, protože jsem cítila, že některé věci nedělám úplně efektivně. Například jsem používala telefon, počítač a tablet tak, že spolu vzájemně nespolupracovaly. Nevyužívala jsem všechny možnosti aplikací, s nimiž jsem pracovala. Měla jsem několik e-mailových účtů... Tím vším jsem si zbytečně komplikovala život. Digitální úklid byl pro mě posledním šťouchancem, který mě posunul k rozhodnutí a následnému zjednodušení vlastní práce v digitálním světě.

Petra Janková
koučka a konzultantka