Webinář

Rodinné plánování v Kalendáři Google

Dodávám ženám
digitální sebejistotu

V novém roce můžete začít plánovat svůj čas efektivněji. Tento webinář vám pomůže získat přehled o všech možnostech, které Kalendář Google nabízí pro rodinné plánování, včetně možnosti přidat menstruační kalendář a plánovat podle fází vašeho cyklu.

Markéta Ubíková vás naučím jak s Kalendářem Google efektivně spolupracovat s ostatními členy rodiny a využívat jeho různé nástroje a funkce.

Prakticky, srozumitelně a lidsky.

PRAKTICKY

SROZUMITELNĚ

VĚDOMĚ

Webinář

Rodinné plánování v Kalendáři Google
proběhne

v pondělí 30. 1. ve 18:00 - 20:00

 • Během tohoto kurzu se naučíte:
 • používat Kalendář Google pro plánování a organizaci vašeho osobního, rodinného a pracovního času a aktivit,
 • vytvářet události, úkoly a připomínky v Kalendáři Google,
 • sdílet Kalendář Google s ostatními členy rodiny a spolupracovat s nimi na plánování rodinných aktivit,
 • používat různé nástroje a funkce Kalendáře Google, jako jsou například přesuny událostí nebo opakování událostí,
 • používat Kalendář Google nejen v počítači, ale i v mobilu.

Jak probíhá webinář s Markétou?

 • Po zaplacení webináře vám příjde potvrzovací email. Prosím zkonrolujte si složku Spam ve své emailové schránce. Občas to tam spadne :-/
 • V mailu najdete fakturu a také informaci o produktu. Po klinutí na tlačítko Zobrazit zakoupený produkt se dostanete na stránku, kde najdete odkaz na online místnost v Google Meet, kde webinář proběhne.
 • Den před konáním webináře vám příjde emailem ještě jednou odkaz na online místnost, kde se potkáme. Pro vstup do Google Meet nepotřebujete mít ve svém počítači nic speciálního. Stačí v internetovém prohlížeči kliknout na odkaz a v nové kartě se vám otevře Google Meet. Napíšete své jméno a příjmení a kliknutím na tlačítko Požádat o připonení vstoupíte do místnosti.
 • Pár minut před konáním webináře se připojíte. Prosím před tím si zkontrolujte rychlost vašeho internetového připojení, abyste si webinář užila bez výpadků a přerušení. Rychlost vašeho připojení zkonrolujete tak, že v internetovém prohlížeči na stránce Google.com napíšete slova "speed test". Google vám otestuje vaše připojení a vyhodnotí, jestli se zvládnete připojit.
 • Během webináře můžete jen sledovat a poslouchat nebo můžete společně se mnou vše hned zkoušet. Webinář bude nahráván a jako bonus získáze záznam z webináře. 
 • Žádná otázka není hloupá! V průběhu webináře můžete pokládat otázky buď do chatu (nebudete pak vidět v záznamu) nebo si můžete zapnout mikrofon a kameru a zeptat se na přímo.

O Markétě

„Pomáhám lidem používat moderní nástroje pro usnadnění práce. Ukazuji jim, jak zacházet s počítači i chytrými telefony efektivně, mít k nim zdravý vztah a získat víc času a pohody. Mými konzultacemi a kurzy prošlo téměř desetisíc lidí, uvidím se i s vámi?”

Markéta Ubíková
digitální koučka a lektorka
Google Certified Trainer 2021, 2022, 2023, 2024

Reference

Markéta přitáhla moji pozornost svým pojetím digitálního minimalismu. Díky setkání s ní jsem lépe porozuměla digitálnímu světu, poznala nástroje, které mi zpřehledňují a urychlují práci na PC, organizaci složek i komunikaci. Díky tomu jsem si vytvořila dobrý vztah k technologiím, které jsem před tím odsuzovala a bránila se jim. A když teď rozjíždím podnikání, pomáhá mi vytvořit si jednoduchý, propojený, systém, který funguje a šetří můj čas.

Míša Křivonožková
majitelka a provozovatelka
Kamenný potok

Markétu znám asi od roku 2015, kdy jsem se účastnila jejího kurzu Smart žena. Přestože každý den pracuji s počítačem a mobilem, tak spousta IT triků mi stále unikala. Na kurzu jsem se naučila užitečné vychytávky pro každodenní práci.

Markéta je moc fajn holka a je pro mě podnikatelskou inspirací. A proto, když jsem začala přemýšlet o přechodu na Google Workspace, bylo pro mě jasnou volbou oslovit ji. Bylo pro mě důležité spolupracovat s někým, kdo je mi sympatický, s někým, s kým mám již osobní zkušenost, a s někým o kom slyším jen pozitivní ohlasy na jeho práci.

Přechod na Google Workspace jsem společně s jejím kolegou Ondřejem Krupou zvládla na jedničku. Markéta je ve své práci skvělá. Dokáže velmi dobře rozpoznat, co přesně potřebujete, a tím navrhnout a přizpůsobit službu na míru. Mohu ji vřele doporučit.

Ing. Alena Nováková
ÚČETNICTVÍ | MZDY A DANĚ | DAŇOVÁ EVIDENCE
www.alenanovakova.cz

Markétu obsazujeme pravidelně na kurzech pro veřejnost i pro firmy už roky. Na kvalitu jejích kurzů je vždy absolutní spoleh - ať už jde o obsah, její způsob vyjadřování, tak o komunikaci kolem organizace. I složitější téma dokáže podat lidsky, jednoduchou češtinou tak, aby mu rozuměli opravdu všichni. To podle mě svědčí o tom, že látce opravdu rozumí i do hloubky. Je vždy ochotná jít o krok dál, pokud je třeba rozšířit už hotové materiály nebo předat účastníkům a účastnicím další zdroje k probíranému tématu. Spolupráce s ní je pokaždé radost!

Barbora Bühnová
spoluzakladatelka a Governing Board Member
Czechitas

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.