Webinář

DigiKáva s Markétou

Pohodové léto

Dodávám ženám
digitální sebejistotu

Digitální svět se ze dne na den mění. Technologie nám na jednu stranu pomáhají, na druhou stranu nám někdy lezou pěkně na nervy.
Jak to udělat, aby nám technologie sloužily, ale ne my jim?

Markéta se s vámi podělí o své tipy.

Prakticky, srozumitelně a lidsky.

Webinář je pro vás ZDARMA.

PRAKTICKY

SROZUMITELNĚ

VĚDOMĚ

Další webinář DigiKáva s Markétou

na téma Pohodové léto
proběhne

v úterý 21. 6. ve 14:00-15:00

 • Během webináře se dozvíte, jak to udělat, abyste si v létě opravdu odpočinuli
 • od kolegů a spolupracovníků,
 • od práce,
 • od digitálních technologií.
 • Tipy a triky, které fungují mě a mohou inspirovat i vás. Dejte si ice coffe a potkejte se se mnou pod slunečníkem 😉

Jak probíhá DigiKáva s Markétou?

 • Po registraci vám příjde potvrzovací email. Prosím zkonrolujte si složku Spam ve své emailové schránce. Občas to tam spadne :-/
 • Několik dní před konáním webináře vám příjde email s odkazem na online místnost, kde se potkáme. Nebudete potřebovat nic speciální ve vašem telefonu ani v počítači. 
 • Pár minut před konáním webináře si doma nebo kdekoliv, kde je vám dobře, dáte kávu nebo čaj a připojíte se. Prosím před tím si zkontrolujte rychlost vašeho internetového připojení, abyste si webinář užila bez výpadků a přerušení. 
 • Rychlost vašeho připojení zkonrolujete tak, že v internetovém prohlížeči na stránce Google.com napíšete slova "speed test". Google vám otestuje vaše připojení a vyhodnotí, jestli se zvládnete připojit.
 • Během webináře můžete jen sledovat a poslouchat nebo můžete i pokládat dotazy do chatu. Na odpovědi na vaše otázky bude prostor v druhé části webináře.
 • Na webináři se dozvíte téma a termín dalšího webináře. Webináře budou probíhat každý měsíc. Těším se na vás! 🙂

Reference

Markéta přitáhla moji pozornost svým pojetím digitálního minimalismu. Díky setkání s ní jsem lépe porozuměla digitálnímu světu, poznala nástroje, které mi zpřehledňují a urychlují práci na PC, organizaci složek i komunikaci. Díky tomu jsem si vytvořila dobrý vztah k technologiím, které jsem před tím odsuzovala a bránila se jim. A když teď rozjíždím podnikání, pomáhá mi vytvořit si jednoduchý, propojený, systém, který funguje a šetří můj čas.

Míša Křivonožková
majitelka a provozovatelka
Kamenný potok

Markétu znám asi od roku 2015, kdy jsem se účastnila jejího kurzu Smart žena. Přestože každý den pracuji s počítačem a mobilem, tak spousta IT triků mi stále unikala. Na kurzu jsem se naučila užitečné vychytávky pro každodenní práci.

Markéta je moc fajn holka a je pro mě podnikatelskou inspirací. A proto, když jsem začala přemýšlet o přechodu na Google Workspace, bylo pro mě jasnou volbou oslovit ji. Bylo pro mě důležité spolupracovat s někým, kdo je mi sympatický, s někým, s kým mám již osobní zkušenost, a s někým o kom slyším jen pozitivní ohlasy na jeho práci.

Přechod na Google Workspace jsem společně s jejím kolegou Ondřejem Krupou zvládla na jedničku. Markéta je ve své práci skvělá. Dokáže velmi dobře rozpoznat, co přesně potřebujete, a tím navrhnout a přizpůsobit službu na míru. Mohu ji vřele doporučit.

Ing. Alena Nováková
ÚČETNICTVÍ | MZDY A DANĚ | DAŇOVÁ EVIDENCE
www.alenanovakova.cz

Markétu obsazujeme pravidelně na kurzech pro veřejnost i pro firmy už roky. Na kvalitu jejích kurzů je vždy absolutní spoleh - ať už jde o obsah, její způsob vyjadřování, tak o komunikaci kolem organizace. I složitější téma dokáže podat lidsky, jednoduchou češtinou tak, aby mu rozuměli opravdu všichni. To podle mě svědčí o tom, že látce opravdu rozumí i do hloubky. Je vždy ochotná jít o krok dál, pokud je třeba rozšířit už hotové materiály nebo předat účastníkům a účastnicím další zdroje k probíranému tématu. Spolupráce s ní je pokaždé radost!

Barbora Bühnová
spoluzakladatelka a Governing Board Member
Czechitas