1:1 s Markétou

Dodávám ženám
digitální sebejistotu

Máte všechny vymoženosti moderní doby. Chytrý telefon, rychlý internet i výkonný počítač. Přesto v jejich používání tápete. Nebo pracujete intuitivně, bez jakéhokoli systému. Ve věcech vám vzniká chaos, cítíte se přehlcená a ve stresu. Soukromý koučink na míru pro ty, kdo chtějí za krátký čas udělat velký pokrok. Vezmeme spolu váš počítač i telefon a vše nastavíme k vaší spokojenosti. Intenzivní práce se skvělými výsledky.

PRAKTICKY

SROZUMITELNĚ

VĚDOMĚ

Využívejte technologie vědomě

 • Všichni se dnes potýkáme s rychlým vývojem technologií. Ty jsou navíc navrženy tak, abychom je byli nuceni využívat co nejvíce nehledě na užitek. Kdekdo už má mobil téměř přirostlý k ruce. Ale přináší to větší efektivitu a lepší pracovní výsledky? Nebo naopak ubírá pozornost od důležitých věcí, svádí k prokrastinaci a vyvolává pocit neklidu?
 • Dnes už je jisté, že nás čeká digibudoucnost a je nejvyšší čas se tomu přizpůsobit.
 • Naučím vás moderní technologie používat tak, aby se vám s nimi dobře žilo a byly pro vás prospěšné, ať už s počítačem a chytrým telefonem začínáte a potřebujete jejich fungování poznat od základů, nebo patříte mezi pokročilé uživatelky a chcete jen dokonale vyladit nastavení nebo zefektivnit způsob práce.
 • Individuální koučink 1:1 připravuji přímo na míru vašim potřebám. Můžu tak garantovat, že vaše digitální dovednosti doslova katapultuje o několik úrovní výš.
 • Nezahlcuji zbytečnostmi a jdu přímo k jádru věci. Přitom mluvím tak, abyste mi rozuměla – nejsem ajťačka a ani si na ni nehraju. Koučinky vedu ryze prakticky.
 • Budeme pracovat s vaším počítačem a telefonem. Veškerá nastavení provedeme tak, aby vaše zařízení skvěle šlapala. S výsledkem budete maximálně spokojená a především jej dokážete dlouhodobě využívat.

Jak koučink probíhá?

 • Zavoláme si a společně probereme, co přesně potřebujete a s čím konkrétním vám mohu pomoci.
 • Rovnou si také domluvíme termín a formu koučinku, tak aby vám co nejlépe sedl. Setkat se můžeme osobně nebo online.
 • Zašlu vám krátký dotazník, díky kterému získám představu o vašem vybavení a stávajích způsobech práce a návycích v digitálním prostoru.
 • Během koučinku probereme veškerá témata, prakticky, srozumitelně a ve vašem tempu.
 • Po konzultaci ode mne dostanete dokument shrnující všechny vychytávky s praktickými tipy a návody. Pokud konzultace proběhne online, získáte i videozáznam, ke kterému se budete moci kdykoliv vrátit.
 • Nadále vám budu k dispozici pro případ, že bude nutné něco doladit.

Co může být výsledkem koučinku?

 • Pochopíte principy digitálního světa, takže už vás nepřekvapí.
 • Zvládnete vyřídit spoustu věcí na dálku.
 • Zkrotíte svá zahlcená úložiště či e-mailové schránky.
 • Získáte kontrolu nad bezpečností svých online účtů.
 • Najdete nové nástroje a vychytávky pro zjednodušení nebo zpříjemnění práce.
 • Zautomatizujete činnosti, které vás nebaví.
 • Dokážete svým dětem pomoci vstoupit do digitálního světa a bezpečně a zdravě v něm pobývat.
 • Své úkoly už nebudete muset „držet v hlavě“.
 • Vyhledáte jakékoli potřebné informace a vyhodnotíte jejich relevanci.
 • Naučíte se využívat benefitů sociálních sítí.
 • V digitálu se budete pohybovat sebevědomě a s lehkostí, budete výkonnější a užijete si víc volného času.

Cena konzultace

Moje hodinová sazba je

za online konzultaci 1 750 Kč
za konzultaci naživo 2 000 Kč.

Obvyklá délka konzultace je 2-3 hodiny.


Pro ženy s dětmi do 6 let a pro ženy ve věku 50+ je hodinová sazba
online konzultace 1 000 Kč
osobní konzultace 1 200 Kč

(max. počet zvýhodněných cen - 6 hodin/měsíc)

Výše uvedené ceny jsou platné od 1. 2. 2024.

Nejsem plátce DPH.
Změna ceníku vyhrazena.


Jak objednat konzultaci s Markétou?

Napište mi svou představu na marketa@smartzena.cz
Můžete si rovnou ověřit mou dostupnost v mém veřejném kalendáři.
Já se vám ozvu a společně dojednáme detaily školení.

Reference

Markéta přitáhla moji pozornost svým pojetím digitálního minimalismu. Díky setkání s ní jsem lépe porozuměla digitálnímu světu, poznala nástroje, které mi zpřehledňují a urychlují práci na PC, organizaci složek i komunikaci. Díky tomu jsem si vytvořila dobrý vztah k technologiím, které jsem před tím odsuzovala a bránila se jim. A když teď rozjíždím podnikání, pomáhá mi vytvořit si jednoduchý, propojený, systém, který funguje a šetří můj čas.

Míša Křivonožková
majitelka a provozovatelka
Kamenný potok

Markétu znám asi od roku 2015, kdy jsem se účastnila jejího kurzu Smart žena. Přestože každý den pracuji s počítačem a mobilem, tak spousta IT triků mi stále unikala. Na kurzu jsem se naučila užitečné vychytávky pro každodenní práci.

Markéta je moc fajn holka a je pro mě podnikatelskou inspirací. A proto, když jsem začala přemýšlet o přechodu na Google Workspace, bylo pro mě jasnou volbou oslovit ji. Bylo pro mě důležité spolupracovat s někým, kdo je mi sympatický, s někým, s kým mám již osobní zkušenost, a s někým o kom slyším jen pozitivní ohlasy na jeho práci.

Přechod na Google Workspace jsem společně s jejím kolegou Ondřejem Krupou zvládla na jedničku. Markéta je ve své práci skvělá. Dokáže velmi dobře rozpoznat, co přesně potřebujete, a tím navrhnout a přizpůsobit službu na míru. Mohu ji vřele doporučit.

Ing. Alena Nováková
ÚČETNICTVÍ | MZDY A DANĚ | DAŇOVÁ EVIDENCE
www.alenanovakova.cz

Markétu obsazujeme pravidelně na kurzech pro veřejnost i pro firmy už roky. Na kvalitu jejích kurzů je vždy absolutní spoleh - ať už jde o obsah, její způsob vyjadřování, tak o komunikaci kolem organizace. I složitější téma dokáže podat lidsky, jednoduchou češtinou tak, aby mu rozuměli opravdu všichni. To podle mě svědčí o tom, že látce opravdu rozumí i do hloubky. Je vždy ochotná jít o krok dál, pokud je třeba rozšířit už hotové materiály nebo předat účastníkům a účastnicím další zdroje k probíranému tématu. Spolupráce s ní je pokaždé radost!

Barbora Bühnová
spoluzakladatelka a Governing Board Member
Czechitas

O Markétě

„Pomáhám lidem používat moderní nástroje pro usnadnění práce. Ukazuji jim, jak zacházet s počítači i chytrými telefony efektivně, mít k nim zdravý vztah a získat víc času a pohody. Mými konzultacemi a kurzy prošlo téměř desetisíc lidí, uvidím se i s vámi?”

Markéta Ubíková
digitální koučka a lektorka
Google Certified Trainer 2021, 2022, 2023, 2024