Workshop Digitální úklid

Práce, rodina, domácnost. Denně řešíte desítky větších či menších úkolů a někdy už vám z toho jde hlava kolem. Digitální technologie vám mohou pomoci. Pokud ale nevíte, jak na ně, pocit přehlcení a chaosu vám naopak umocní. Chcete si udělat ve svém (nejen) digitálním světě pořádek?  Přijďte si udělat digitální úklid.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Máte telefon plný cool aplikací? Super rychlý internet? Našlapaný počítač? Přesto zapomínáte odpovědět na emaily, nemůžete v počítači najít důležitou informaci, marně z hlavy dolujete důležité heslo nebo zapomenete dojít k zubaři? Pak přesně pro vás je tento kurz.


ANOTACE:

Digitální úklid vezmeme pěkně od základů. Společně si osvojíme principy digitálního minimalismu a ukážeme si, jak do chaosu vnést pořádek a hlavně klid. Budeme postupovat krok za krokem a ukážeme si, jak čistit jednotlivé oblasti vašeho digitálního světa.

Cílem kurzu je ukázat vám směr a namotivovat vás udělat si ve svém digitálním světě pořádek.

VÝSLEDEK:
Odnesete si se sebou pár jednoduchých kroků, které vám pomůžou si udělat digitální úklid. Taky se dozvíte na co si dát pozor a jak postupovat, abyste úklid dokončili a hlavně ho udržovali.

Máte-li zájem uspořádat kurz pro vaši firmu nebo skupinku přátel, napište mi.