Aktuální workshopy a kurzy

No Events Available

Školení

Nabízím školení pro zaměstnance firem, pro neziskové organizace, pro účastníky vzdělávacích projektů, pro mateřská a rodičovská centra nebo pro ženské kluby.

Nabízím tato témata školení:

 

Školení nabízím buď v online verzi nebo živě.

Online školení probíhá obvykle přes platformu Google Meet, ale mohu školit i v jiné platformě podle vašich požadavků.

Školení mohu přizpůsobit formou a obsahem vašim požadavkům. V případě online školení mohu poskytnout i záznam školení.

Máte-li zájem uspořádat kurz pro vaši společnost, objednejte se na marketa@smartzena.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Online kurzy

Jako žena a maminka vím, že najít si čas pro sebe je někdy těžké. Připravila jsem pro vás několik online kurzů, které si můžete pustit, kdykoli budete mít čas a chuť se učit novým věcem. Myslete také na sebe, svůj rozvoj a vzdělání a uvidíte, že se budete ve světě moderních technologií cítit jako ryba ve vodě!

Kč500.00

Gmail naplno!

Začínáte s Gmailem a nevíte, jak na něj? Nebo máte Gmail už několik let, ale nevíte, proč jsou z něho všichni tak nadšení? Chcete znát finty a tipy, jak z Gmailu udělat vašeho nejlepšího pomocníka? Spolu to zvládneme 🙂 JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ? Kurz obsahuje celkem 8 lekcí. Součástí jednotlivých lekcí…
Free

Kouzla s Google Keep

Síla aplikace Google Keep je v její jednoduchosti. Můžete si v aplikaci dělat poznámky, psát seznamy, ukládat prakticky cokoli. Jednotlivé poznámky můžete sdílet nebo si nastavit upozornění. Google Keep je šikovně propojen s prohlížečem Chrome a s dalšími službami od Google. Je to jedna z nejpraktičtějších aplikací, kterou v mobilu…

Reference