Workshop Digitální úklid

  • 25. 3. 2021 - 14:00

Práce, rodina, domácnost. Denně řešíte desítky větších či menších úkolů a někdy už vám z toho jde hlava kolem. Digitální technologie vám mohou pomoci. Pokud ale nevíte, jak na ně, pocit přehlcení a chaosu vám naopak umocní.

Chcete si udělat ve svém (nejen) digitálním světě pořádek?

Řešení se jmenuje digitální minimalismus. Pojďme společně krok za krokem projít principy digitálního minimalismu a dejte svůj digitální svět do latě.

KDE: u vás doma u PC, tabletu nebo v mobilu

KDY: čtvrtek 25. 3. 2021 od 14:00 do 16:00

JAK: přes aplikaci Google Meet

KAPACITA: 10 OSOB

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:
Máte telefon plný cool aplikací? Super rychlý internet? Našlapaný počítač? Přesto zapomínáte odpovědět na emaily, nemůžete v počítači najít důležitou informaci, marně z hlavy dolujete důležité heslo nebo zapomenete dojít k zubaři? Pak přesně pro vás je tento workshop.

ANOTACE:
Společně si osvojíme principy digitálního minimalismu a ukážeme si, jak do chaosu vnést pořádek a hlavně klid. Budeme postupovat krok za krokem a ukážeme si jak čistit jednotlivé oblasti vašeho digitálního světa. Cílem workshopu je ukázat vám směr a namotivovat vás udělat si ve svém digitálním světě pořádek.

VÝSLEDEK:
Z workshopu si odnesete soubor jednoduchých kroků, které vám pomohou aplikovat digitální minimalismus do praxe. Také se dozvíte na co si dát pozor a jak postupovat, aby se vám digitální minimalismus dařilo udržovat dlouhodobě.

CENA:
500 Kč/účastník

Chci na workshop

EVENT INFO :

  • Start Date:25. 3. 2021
  • Start Time:14:00
  • End Date:25. 3. 2021
  • End Time:16:00