Digitální minimalismus Ostrava

  • 17. 6. 2019 - 17:00

Jsme zahlceni. Valí se na nás informace, dezinformace, zprávy, emaily, vzkazy, obrázky, videa…nikdy nekončící proud. Neustále na nás něco pípá, bzučí, odvádí naši pozornost.
Řešení se jmenuje digitální minimalismus. Pojďme společně krok za krokem projít principy digitálního minimalismu a dejte svůj digitální svět do latě.

KDE: Polo Caffé, Masarykovo Náměstí 2/2, Ostrava

KDY: 17.6.2019 od 17 do 19 hodin

KAPACITA: 5 OSOB (méně účastníků, více prostoru pro otázky a individuální přístup 🙂

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:
Máte telefon plný cool aplikací? Super rychlý internet? Našlapaný počítač? Přesto zapomínáte odpovědět na emaily, nemůžete v počítači najít důležitou informaci, marně z hlavy dolujete důležité heslo nebo zapomenete dojít k zubaři? Pak přesně pro vás je tento workshop.

ANOTACE:
Společně si osvojíme principy digitálního minimalismu a ukážeme si, jak do chaosu vnést pořádek a hlavně klid. Budeme postupovat krok za krokem a ukážeme si jak čistit jednotlivé oblasti vašeho digitálního světa. Cílem workshopu je ukázat vám směr a namotivovat vás udělat si ve svém digitálním světě pořádek.

VÝSLEDEK:
Z workshopu si odnesete soubor jednoduchých kroků, které vám pomohou aplikovat digitální minimalismus do praxe. Také se dozvíte na co si dát pozor a jak postupovat, aby se vám digitální minimalismus dařilo udržovat dlouhodobě.

 

EVENT INFO :

  • Start Date:17. 6. 2019
  • Start Time:17:00
  • End Date:17. 6. 2019
  • End Time:19:00